Quiz Matylda

Quiz Matylda

Książka znanego pisarza Roalda Dahla
#Książka
997 x, 2017-06-23 16:41:39

Czy Matylda zrobiła była chwalona przez rodziców

Owszem

Tak i to bardzo

Baaaaaaardzo

Nie

Niezbyt

Czy była utalentowana

Trochę

Tak umiała wiele rzeczy

Tylko umiała się drzeć

Nic nie umiała

Była bardzo utalentowana

Kto ją uczył

Roald Dahl

Tata

Mama

Pani Pałka

Pani Miodzik

Kto ją gnębił

Wszyscy

Pani Miodzik

Pani Pałka

Wszyscy prócz pani Miodzik

Tylko rodzice

Jak skączyła się historia

Została z rodzicami

Umarła

Była w szpitalu

Matylda była z Panią Pałką

Matylda była z Panią Miodzik

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Matylda. Książka znanego pisarza Roalda Dahla. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!