Quiz matematyka

Quiz matematyka

Wypełniająca test osoba sprawdzi swoją bystrość
#bystrość, #matematyka
11 x, 2016-03-07 08:00:00

Ile to 123+2-123

13

12

2

123

125

Są dwa typy ludzi zobaczmy do których z nich należysz 2+2•2

6

8

7

12

2

Każde dziecko

trudno powiedzieć :*

Adam

Asia

Był remis

nie rozumiem :3

Jest jedna wielka donica. A w niej dwa gatunki roślin. Jedna roślina ma jednego kwiata i dwa liście. Druga roślina ma pięć liści. Razem w donicy było sześć kwiatów i 32 liście. Ile było w donicy pierwszego gatunku a ile drugego?

1 gatunku było 6 a 2 gatunku...

nie wiem/nie rozumiem :3

1 gatunku było 6 a drugiego gatunku 3

1 gatunku było... a 2 gatunku 4

1 gatunku roślin było 6. 2 gatunku było 4

lubisz matematykę, bo ja tak?

nawet lubię

ja też

nic do niej nie mam (matematyki)

następna zboczona!

lubię ale trudno mi poradzić na lekcjach matematyki

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz matematyka. Wypełniająca test osoba sprawdzi swoją bystrość . Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!