Quiz Mały quiz literacki

Quiz Mały quiz literacki

quiz ma na celu dostarczenia literackiej rozrywki
#książki, #literatura, #poezja
131 x, 2014-04-13 08:00:00

Kto jest autorem "Braci Karamazow"?

Fiodor Dostojewski

Michaił Bułhakow

Henryk Sienkiewicz

J. K. Rowling

Harry Potter to...

czarodziejski chłopiec

na pewno nie mugol

hobbit

właściciel "Psa, który jeździł koleją"

Którą książkę napisał Edmund Niziurski?

"Przygody Pana Samochodzika"

"Szatan z siódmej klasy"

"Kamienie na szaniec"

"Columbowie 20"

Polska narodowa epopeja to...

"Pan Tadeusz"

"Katarynka"

"Zmierzch"

"Gazeta wyborcza"

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Mały quiz literacki. quiz ma na celu dostarczenia literackiej rozrywki. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!