Quiz Magiczne drzewo -olbrzym

Quiz Magiczne drzewo -olbrzym

Dosyć łatwe
#Sprawdzian
4533 x, 2017-01-08 13:23:03

Jak nazywał się pies kukiego

Budyń

Kiki

Fifek

Rex

Bańa

Kto wyczarował potwora

Kuki

Bublek

Gabi

Tata kukiego

Mama kukiego

Ile wcieleń ma potwór

5

8

Żadna z odpowiedzi

7

1

Jakie było pierwsze wcielenie

Statek

Olbrzym

Pyton

Ognisty smok

Mrówka

Jak nazywał się autor tej książki

Julian tuwin

Dwie są prawdziwe

Andrzej maluszka

Andrzej maleszka

Żadna z odpowiedzi

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Magiczne drzewo -olbrzym . Dosyć łatwe. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!