Quiz Magiczne drzewo

Quiz Magiczne drzewo

a
#film, #humor, #sprawdzian, #anime, #muzyka
60 x, 2016-05-16 08:00:00

Jak miał na imię pies kukiego?

Bambo

Kisiel

Bolek

Budyń

Budyn

Jakich kuki ma towarzyszów wyprawy?

blubek

gabi

budyń

gabi,blubek,budyń,idalia

gabi,blubek,budyń

Jak nazywał się zagubiony chłopiec z części Świat Ogromnych?

Steward

Maks

Gigun

Alik

Aleks

Jak nazywał się ich pojazd?

Dra-kulan

drakula

Dra-kula

drakulen

bomba

Pierwszy magiczny przedmiot z którym się spotkali to?

łóżko

most

magiczne krzesło

szachy

puzzle

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Magiczne drzewo. a. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!