Quiz Máš rád/a seriá Přátelé?

Quiz Máš rád/a seriá Přátelé?

Jestli máš rád/a seriál Přátelé
#seriál, #zábava
23 x, 2012-10-28 12:45:55

Znáš tento seriál?

Ano...

Párkrát jsem to viděl/a a líbil se mi...

Při přepínání programů jsem něco o nich slyšel/a :D.......

Co? Kdo to je?

Víš jak se jmenují všechny postavy v civilu?

Ano!!

Většinou jo...

Tak 3,2 jména znám...

NE.

Jaká je jejich oblíbená kavárna?

Central Pakr

něco s parkem....?

U Gunthera

Tak to teda fakt nwm....

Obsadil/a bys do jejich rolí jiné herce?

NE!

Myslím, že se snažili a šlo jim to dobře...

Pár herců....

Ano... všechny jinak.

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Máš rád/a seriá Přátelé?. Jestli máš rád/a seriál Přátelé. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!