Quiz Lektura Chłopcy z Placu Broni

Quiz Lektura Chłopcy z Placu Broni

wiedza o lekturze
#test wiedzy
22 x, 2016-01-27 08:00:00

Główny bohater powieści?

Boka

Chłopcy z Placu Broni

Feri Acz

Nemeczek

Gereb

Kto był zdrajcą?

Nemeczek

Gereb

Boka

Feri

Czonakosz

Co zbudowano na placu?

tartak

nic

boisko

fabryka

cztero piętrową kamienicę

Jak się nazywał jedyny pies w tej lekturze?

Hektor

Halina

Hubert

nie było psa

Hermes

na co i kto umarł

Nemeczek, na zapalenie płuc

Boka, na zapalenie płuc

Nemeczek, na silną gorączkę

Czonakosz, popełnił samobójstwo

nikt nie umarł

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Lektura Chłopcy z Placu Broni. wiedza o lekturze. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!