Quiz lektora " Mały książe"Test wiedzy o

Quiz lektora " Mały książe"Test wiedzy o

sprawdzi swoją wiedze o lekturze Wypełniając test wiedzy,
#lekury, #nauka, #sprawdzian, #czytanie, #widza
9 x, 2017-11-22 20:58:32

kim był narrator?

nikim

nic takiego nie mówili

lotnikiem

rolnikiem

naukowcem

jak duża była planeta księcia?

średnia

ogromna

jaka planeta

bardzo malała

większa niz ziemnia

ile razy w ciągu dnia książę obejrzał zachód słońca?

53

43

40

102

69

czego nauczył go lis ?

miłości

sprytu

przyjaźni

niczego

nienawiści

jak nazywała się planeta głównego bohatera?

B-662

c-658

B-778

nie miała nazwy

B-612

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz lektora " Mały książe"Test wiedzy o. sprawdzi swoją wiedze o lekturze Wypełniając test wiedzy, . Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!