Quiz Którym z polskich reprezentantów piłki nożnej jesteś?

Quiz Którym z polskich reprezentantów piłki nożnej jesteś?

Może jesteś podobny do Błaszczykowskiego ,a może do LEWANDOWSKIEGO lub do trenera? DOWIEDZ SIĘ
#:-] :-]
11 x, 2016-10-02 08:00:00

Jako kto jesteś w swojej drużynie?

bramkarz

nie gram w piłkę

napastnik oczywiście...

pomocnik

środkowy obrońca

Jesteś bardziej dowódcą czy pomocnikiem?

pomocnik

;\

dowódca!

yyyyyyyyyyy...

nie wiem

Na jaką literę masz imię?

A-G

U-Z

H-Ł

A co cie to!!!

M-T

Czy umiesz robić MATRIXY?

tak

OCZYWIŚCIE

CO TO JEST?

yyyyyyyyyyyy...

nie

Czy w ogóle lubisz piłke nożną?

tak

lubię

trudno powiedzieć

chyba...

nie

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Którym z polskich reprezentantów piłki nożnej jesteś?. Może jesteś podobny do Błaszczykowskiego ,a może do LEWANDOWSKIEGO lub do trenera? DOWIEDZ SIĘ. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!