Quiz Którym Świeżakiem z Biedronki jesteś?

Quiz Którym Świeżakiem z Biedronki jesteś?

Sprawdz którym Świeżakiem z Biedronki jesteś :)
#Świeżak, #Biedronka, #sklep, #maskotka
3036 x, 2016-11-16 18:10:07

Ulubiony kolor?

Ciemnozielony

Zielony

Czerwony

Szaro zielony :)

Fioletowy

W jakim miesiącu się urodziłaś/es?

Październik - listopad

Grudzień :)

Styczen - marzec

Kwiecień - czerwiec

Lipiec - wrzesien

Pierwsza litera imienia?

K-O

W-Z

A-E

F-J

P-U

Wybierz liczbę...

3

4

1

6

2

Ulubiona pora roku?

Inne :)

Wiosna

Jesień

Lato

Zima

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Którym Świeżakiem z Biedronki jesteś?. Sprawdz którym Świeżakiem z Biedronki jesteś :). Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!