Quiz ? Który koń na Ciebie pada ?

Quiz ? Który koń na Ciebie pada ?

Sprawdź jaki koń z mojej stajni na Ciebie wypadnie :)
#Konie :p
78 x, 2014-03-09 16:00:00

jaki jest twój ulubiony kolor ?

Czarny

Zielony

Czerwony

Żółty

Brązowy

na ile % kochasz konie ?

tego nie da się obliczyć !

150%

100%

50%

0%

jaka jest twoja ulubiona maść konia ?

kara

gniada

tarantowata

dereszowata

kasztanowata

jaki zespół ci się podaba ?

eminem

virgin

vir

nie lubie muzyki

żaden z tych

lubisz mnie ?

kocham ~!

nawet bardzo

lubie cie

troche

nie znam cie

kiedy jeździsz konno ?

codziennie

co 2 dni

nie jeżdże

co miesiąc

co rok

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz ? Który koń na Ciebie pada ?. Sprawdź jaki koń z mojej stajni na Ciebie wypadnie :). Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!