Quiz Konkurs Chopinowski - test wiedzy

Quiz Konkurs Chopinowski - test wiedzy

Sprawdź ile wiesz o konkursie Chopinowskim!
#konkurs chopinowski, #muzyka, #muzyka klasyczna, #chopin, #fryderyk szopen, #szopen
86 x, 2015-10-19 19:32:50

Co ile odbywa się konkurs?

5

3

2

4

6

W którym roku odbył się pierwszy Konkurs Chopinowski?

1937

1947

1997

1927

1917

Ile razy konkurs wygrał Polak?

2

3

0

5

4

Ile razy konkurs wygrała kobieta?

3

5

2

0

4

Czyjego artysty utwory są wykonywane na Konkursie Chopinowskim?

Chopina

Szopenhauera

Szopena

Jerzego Waldorffa

Cichopek

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Konkurs Chopinowski - test wiedzy. Sprawdź ile wiesz o konkursie Chopinowskim!. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!