Quiz konie 2

Quiz konie 2

O koniach
#Konie
34 x, 2014-09-16 16:00:00

Czym czyści siękonia przed jazdą?

Kantarem

Kopystką

Zgrzeblem

Nie czyści się konia

Zawody, w których konie sie ścigają i skaczą w terenie.

Wielka Pardubicka

Kross

Hubertus

Wyścigi

Czarny koń.Maść...

Kara

Siwa

Tarantowata

Kasztanowata

Jak nazywa się nakrywka pod siodło?

Derka

Czaprak

Kantar

Kowadło

Krótkie do bicia konia.

Woltyżerka

Bat

Kopystka

Palcat

Zapomocą czego kieruje siękoniem.Za pomocą...

Lejców

Batu

Wodzy

Łydek

Konie to zwierzeta...

Parzystokopytne

Nieparzystokopytne

Ogonowe

Grzywne

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz konie 2. O koniach. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!