Quiz Kim jesteś ze Shreka??

Quiz Kim jesteś ze Shreka??

Dla jaj
#Humor
56 x, 2014-05-10 08:00:00

Lubisz oczy?

Tak,bardzo

Jp nie wiem

nie obchodz mnie to

Wole Stringi

Nie!!

Jaki jest twoj ulubiony kolor??

Zielony

Fioletowy

Szary

Rudy

Czerwony

Jaka gre lubisz

Counter Strike

Call of Duty

Gta San Andreas

Simsy xD

Pivot ;P

Jak czesto sie myjesz

Raz na rok

Co godzine

Rano i w nocy

Ja sie lize

Zalezy w jakiej rzece

Czy Quiz byl fajny

tak, zajebisty!!

YY ujdzie

Srednio

Gowno

Tak chyba niewiem

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Kim jesteś ze Shreka??. Dla jaj. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!