Quiz Kim jesteś z anime ?

Quiz Kim jesteś z anime ?

postac z anime , kim jestes xD
#anime
793 x, 2013-10-23 08:00:00

w słoneczny dzien wzięła byś

Parasol...słońce pali...

mhhh...wiatraczek ?

kase

siebie

twoje ulubione jedzenie

krew....

słodkie xDDD

masło owo

smalec...

kim chciałabyś zostać ?

wampirem

ptakiem...fru...fruuu

czymś róóóóooooóóżowym !

żółwiem

ulubion kolor ?

Czerwony !

niebieski xd

rróóÓÓżowy xD

czarny

ulubiony wokalista ?

Evanescence

biedronka..codziennie niskie ceny ! xD

ja ! mła mła !

Linking park

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Kim jesteś z anime ? . postac z anime , kim jestes xD . Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!