Quiz Kim jesteś z Akatsuki? 2

Quiz Kim jesteś z Akatsuki? 2

No kim jesteś xD
#Naruto
48 x, 2014-06-06 08:00:00

Gdyby kazano ci wybić całą rodzine zrobiła/być to?

Nie

Nigdy

Nie mogłabym/mógłbym

Dla dobra innych tak

Gdyby wygano cię z domu co byś zrobił/zrobiła?

Znalazłabym/znalazlbym spokojne miejsce i tam sie ulokował

Zabiłbym/zabiłabym osobe za to odpowiedzialną

Uciekała/uciekał

/wymordowałabym wszystkichWymorodwałbym

Gdyby zabito ci rodzine co byś postanowił.ła?

Załamałbym się?

Pozbawiłbym/pozbawiłabym się uczuć

Chodziła/chodził i szukał czegoś do jedzenia

Nic..Nie miałby/miałabym na to wpływu

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Kim jesteś z Akatsuki? 2. No kim jesteś xD. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!