Quiz Kim jesteś w Ouran ?

Quiz Kim jesteś w Ouran ?

..
#anime
93 x, 2014-03-10 08:00:00

Co robisz w wolnym czasie ?

Łażę z przyjaciółmi bądź rodzeństwem .

Róznie .

Zawze z moim przyjacielem ! ^_^

Myślę w ciszy ..

Widzisz porzuconego pluszaka ..

'Kto by się przejmował pluszakami ..'

Zatrzymuję się przy nim . Może go wezmę ?

'Ojej, biedy pluszaczek ~ Biorę go do domu jak najprędzej !'

Nic nie robię .

Jesteś ..

Bogaty, wzyscy znaja moja rodzinę ^^

Nie jestem ani biedny, ani bogaty .

Jestem mistrzem karate, tak jak moja rodzina ..

Mam wzytko co chcę .

Coś od siebie ?

>D

-.-

^w^

...

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Kim jesteś w Ouran ?. ... Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!