Quiz Kim jesteś w anime "Ouran" ?

Quiz Kim jesteś w anime "Ouran" ?

..
#Anime
137 x, 2014-02-02 08:00:00

Nudzisz się ..

Narzekam .

Myślę, co mogę robić, ale narzekam .

Bawię sie moimi poddanymi (Przyjaciółmi)

Nic, myślę w spokoju co mogę zrobić .

Najczęściej ..

Drażnię innych, przeważnie całymi dniami .

Drażnię innych, ale z umiarem . Potem różnie ..

Podrywam płeć przeciwną .

Myślę, wspominam .

Kolor ..

Niebieski ; p

Pomarańczowy ; ]

Zielony ; *

Nie wiem =_=

Jaka emota, lub słowo siebie określa ?

; p

; )

Ja .

Normalka ..

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Kim jesteś w anime "Ouran" ?. ... Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!