Quiz Kim byś był z potęgowa ? 1

Quiz Kim byś był z potęgowa ? 1

Kim byś był ,gdybyś mieszkał w potęgowie
#potegowo, #miasto, #super
10 x, 2010-10-31 18:05:22

Pijesz ?

CZasami

No ,wiesz !

Jak przyjdzie siora

Jak dadzą

nie

co to ?

Jesteś agresywny ?

NIe

Ta,to mój zew!

co ty ?

łeb mi pęka

trochę

Miód to krowa

Masz brykę ?

Tak, laskę :P

Ta kompa

Ta chulaj nogę

deska

metin!!!!

a co to ?

Płeć ?

Mężćzyzna

Chłop

Chłopak

Dziewica

Ktoś

Kobieta

Ile siedzisz przed kompem ?

1-7h

2-8h

1-9h

1-5h

3-7h

1-4h

Podrywasz laski ?

Codziennie, piżdziory to me hobby

no ba

Czasami

nie

rzadko

próbuje

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Kim byś był z potęgowa ? 1. Kim byś był ,gdybyś mieszkał w potęgowie. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!