Quiz kim byłeś w poprzednim wcieleniu

Quiz kim byłeś w poprzednim wcieleniu

powinieneś go wypełnić bo dowiesz sie kim lub czym byłeś w poprzednim wcieleniu
#reinkarnacja wcielenia
44 x, 2014-05-24 08:00:00

co lubisz??

rysować

śpiewać

zwierzęta

wiele rzeczy :P

według ciebie co jest dziełem sztuki??

obrazy

piosenki

matka natura

według mnie coś takiego nie istnieje

jak spędzasz woly czas??

rysujesz

śpiewasz

bawie sie ze zwierzętami

różne rzeczy :P

jaki był ten quiz??

niezły ale na pewno nie lepszy od obrazów leonardo da vinciego

eeee wolałbym posłuchać dobrej muzyki

"Mamo chce pytona!!" XD

nuda

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz kim byłeś w poprzednim wcieleniu. powinieneś go wypełnić bo dowiesz sie kim lub czym byłeś w poprzednim wcieleniu. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!