Quiz kim będziesz

Quiz kim będziesz

dowiesz sie kim będziesz ;)
#praca, #rozrywka, #ciekawosc
245 x, 2013-11-29 08:00:00

co robisz rano

bijesz sie z bratę/siostrą

pijesz piwo

robisz pompki

spisz

wymyslarz pszedmioty

co robisz w szkole

lejesz sie z kolegą

pijesz wude w szatni

cwiczysz

leżysz w kuble na smieci

sklejasz smieci (pedał)

co robisz jak sie nudziesz

cwiczysz walniecia

pijesz piwo

cwiczysz pąpki

oglądasz telewizje

grasz na kąpie

co robisz wieczorę

odpoczywasz by nabrac siły na nastepny dzien

leżysz w łuszku od 5 godz

robisz przysiady

walisz głową w mur

nic

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz kim będziesz. dowiesz sie kim będziesz ;). Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!