Quiz Kilka pytań religijnych

Quiz Kilka pytań religijnych

Dowiesz się że których możesz jeszcze nie wiedzieć.
#Religia, #ministant
71 x, 2014-09-20 08:00:00

Czym jest liturgia nadzieji

Pogrzeb

Chrzest

Ślub

Różaniec

Rozwiń skrót FPS

Frank pali siarkę

Full Power Spirit

Funka ponk sank

Różaniec

Czym są lekcji na mszy św.?

Ewangelią

Tłumaczenie ewangelii

Czytaniami

Różaniec

Czy jest szwedzki wół roboczy?

Rowerem

Samochodem

Jaięzarówką

Jaięzarówką

Różaniec

Jak można nazwać komix??

Alleluja

Ksiądz na rowerze jedzie po banderze

Jak tu siedzę, to mi się nudzi

PRL oczami dziecka

Różaniec

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Kilka pytań religijnych. Dowiesz się że których możesz jeszcze nie wiedzieć.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!