Quiz Kiedy byłeś ostatni raz w kąpieli? 1

Quiz Kiedy byłeś ostatni raz w kąpieli? 1

...?
#Wanna
50 x, 2014-05-03 08:00:00

Kiedy ostatni raz byłeś w kąpieli?

Co to kąpiel?

Tydzień temu.

Przed chiwlą.

Nigdy.

Wczoraj.

A co Cię to.

Co robisz gdy bród osadza Twoje ciało.

Krzyczę na pomoc!

Nic.

Idę się umyć.

Fajnie mi wtedy.

Twoja płeć?

Mężczyzna

Kobieta

Ufo

Znasz Chcka Norisa?

Mój przyjaciel!

Wiem o nim wszytko.

Podobno też się nie myję.

To ja jestem Czakiem Norisem

Nie

Jesteś głupi?

Tak.

Nie...

Bardzo!

Tak i śmierdzę!

Mów prawdę, myjesz się?

Nie

Tak

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Kiedy byłeś ostatni raz w kąpieli? 1. ...?. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!