Quiz Jogobella - sprawdź co wiesz o Jogurcie Zott :)

Quiz Jogobella - sprawdź co wiesz o Jogurcie Zott :)

Wypełniając test wiedzy, sprawdzisz co wiesz o jogurcie Zott.
#jogurt, #jedzenie, #zott, #jogobella, #śniadanie
70 x, 2016-01-31 08:00:00

O jakim smaku jest Jogobella LIMITED EDITION? :)

Ciast

Czipsów

Warzyw

Egzotycznych owoców

Owoców leśnych

W jakich rozmiarach sprzedawana jest klasyczna Jogobella?

50 g

100 kg

100 g

10 kg

1 kg

Jaka jest najlepsza Jogobella ? :)

Kiwi

Ananas

Wiśnia

Pieczone jabłko

Mango

Ile kalorii ma duża Jogobella? :)

2

12

493

1029

142

W jakim kraju powstała firma Zott?

Francja

Niemcy

Czumulungma

Chiny

Polska

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Jogobella - sprawdź co wiesz o Jogurcie Zott :). Wypełniając test wiedzy, sprawdzisz co wiesz o jogurcie Zott.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!