Quiz Jesteś uzależniona od facebooka

Quiz Jesteś uzależniona od facebooka

czy jesteś uzależniona od facebooka
#gry, #aplikacje, #facebook
31 x, 2014-08-04 08:00:00

Ile razy dziennie wchodzisz na facebook?

Raz dziennie po jednej godzinie

Raz dziennie po dwóch godzinach

Raz dziennie po trzech godzinach

Raz dziennie po czterech godzinach

Raz dziennie po pięć godzin

Dwa razy dziennie po cztery godziny

co robisz na facebook

tako sobie

pisze

szukam znajomych

gram

gram i pisz e

gram i pisze i tp

czy robisz quizy na facebooku

jasne

pewnie

tak

czsami

nie

nigdy

podoba ci się quiz

no pewnie

tak

tak sobie

może być

nie

obrzydliwy

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Jesteś uzależniona od facebooka. czy jesteś uzależniona od facebooka. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!