Quiz Jesteś Neandertalem , Gejem , Cwaniakiem , Złodziejem ? a może..

Quiz Jesteś Neandertalem , Gejem , Cwaniakiem , Złodziejem ? a może..

Sprawdź sie ! ;D

2 x, 2009-11-04 18:12:39

Kochasz mame swą?

A ojca swego ?

Co zrobisz w sytuacji gdy ktoś złapie Cię za jaja?

Zesrałeś sie kiedyś w gacie na 14 randce ?

Z jakiego jesteś kraju ?

Twój przodek to :

Gdzie mieszkasz ? xD

Uwarzasz że jesteś :

Którym z niżej wymienionych zwierząt chciałbyś być ?

KOCHASZ MNIE ? ;D

Gdzie kupujesz ubranka ? xd

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Jesteś Neandertalem , Gejem , Cwaniakiem , Złodziejem ? a może... Sprawdź sie ! ;D. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!