Quiz Jakim jesteś piłkarzem z FC Barcelony? 2

Quiz Jakim jesteś piłkarzem z FC Barcelony? 2

Jakim jestem piłkarzem.jest fajny
#sport
9 x, 2011-11-10 18:07:13

ulubiony kolor

żółty

czerwony

niebieski

zielony

jaka lubisz pozycję

pomocnik

napastnik

pomocnik 2

bramkarz

jaką bys wybrał/a piłkę?

puma power

jobu lani

nike

adidas

co robisz gdy ktos ci poda piłkę

dre sie na tego co mi podał

biegne na skrzydło i wrzucam na pole karne

stoje jak slup i niewiem co robić

lece na bramke i....goooooooooooooooooooooooooool!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Jakim jesteś piłkarzem z FC Barcelony? 2. Jakim jestem piłkarzem.jest fajny. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!