Quiz Jakim amortyzatorem jesteś?

Quiz Jakim amortyzatorem jesteś?

Ta ankieta odpowie na pytanie które intryguje cię od bardzo dawna.
#humor
1452 x, 2013-08-25 16:00:00

pękasz?

co?! grozisz mi ?!

nie bij!

tak i co?

a co ?

w trudnych sytuacjach

Czy masz lagi?

nie

wieeelkie

małe, praktycznie ich nie widać

mam

tak ale why ?

Co cie dobija?

byle co

nic!

nie da się mnie dobić

większe skoki w bok

plama oleju na mordzie

Czy często łapiesz doła?

Nigdy!

Codziennie ;/

Tylko przy dużym natężeniu pracy

tak i łamie mnie to doszczętnie

nie zwracam na to uwagi,

kim chciał/abyś zostać

mistrzem świata

gwiazdą

koksem

amortyzatorem

poprostu sobą

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Jakim amortyzatorem jesteś?. Ta ankieta odpowie na pytanie które intryguje cię od bardzo dawna.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!