Quiz Jakie papierosy dla Ciebie?

Quiz Jakie papierosy dla Ciebie?

L&M te papierosy są dla Ciebie stworzone :D
#fajki, #papierosy
171 x, 2010-03-20 16:10:59

Lubisz palić cygara?

Lubie

Nie nawidze, są nie dobre :|

Lubisz palić mocne czy lekkie papierosy?

Mocne!!!

Lekkie ;]

Te i te ;)

Czy rodzice wiedziedzą ze palisz? :P

Tak :)

Nie

a nawet nie wiem ;p

Czy sępisz zawsze pojary czy masz swoje?

Mam swoje :)

Zawsze pojara :D

nie pale ;p

Palisz cienkie czy grube papierosy?

Tylko grube.

Nie, bo cienkie są dla pedałków ;)

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Jakie papierosy dla Ciebie?. L&M te papierosy są dla Ciebie stworzone :D. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!