Quiz Jaki znak zodiaku pasuje do Ciebie?

Quiz Jaki znak zodiaku pasuje do Ciebie?

być może urodziłeś/łaś się nie w ten czas?
#horoskop, #charakter, #preferencje, #znak, #zodiak
476 x, 2013-10-30 16:00:00

Twój prawdziwy znak zodiaku:

baran, byk, koziorożec

wodnik, ryby

rak, skorpion

lew, strzelec

waga, bliźnięta

Co lubisz robić w wolnej chwili?

spacerować na łonie natury (biegać nago po łące)

sprzątać w łazience

opalać się, zaczepiać ludzi

zbierać grzyby i jagódki

szaleć po centrach handlowych

Ulubiona potrawa?

wołowina, sałata

owoce morza

owoce cytrusowe

dziczyzna, dary lasu

produkty mączne

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Jaki znak zodiaku pasuje do Ciebie?. być może urodziłeś/łaś się nie w ten czas?. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!