Quiz jaki zawód do ciebie pasuje

Quiz jaki zawód do ciebie pasuje

zaznaczasz różne odpowiedzi a my dopasujemy tobie odpowiedni zawód
#humor, #muzyka, #medycyna, #architekura, #aktorstwo
3 x, 2016-06-20 19:45:35

co lubisz najbardziej robić ?

rysować

spotykać się z przyjaciółmi

grać w gry

na jakie studia chciałabyś/chciałbyś iść

pedagogiczne

medyczne

socjologie

ile masz lat?

12-14

1-10

10-12

jaka jest twoja pasja ?

gry komputerowe

projektowanie domów

muzyka

jaki lubisz sport?

piłka nożna

siatkówka

koszykówka

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz jaki zawód do ciebie pasuje. zaznaczasz różne odpowiedzi a my dopasujemy tobie odpowiedni zawód. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!