Quiz Jaki telefon do ciebie pasuje?

Quiz Jaki telefon do ciebie pasuje?

Co do ciebie pasuje...IPHONE,Nokia 3200,Samsung E250? Zobacz!
#telefon, #komórka
14840 x, 2013-05-13 08:00:00

Co powinien mieć twój telefon?

Aparat 12 mega!

Telefon i SMS! Wystarczy...

Aparat 0,3 mega,Bluethoot

Aparat 2.0 mega,Wi-Fi,App Store

Akcesoria... Jakie?

Super słuchawki! Przez coś trzeba słuchać! Nie...

Żadne... tylko ładowarka

Słuchawki,kabel USB

Wszystkie!

Producent?

Sony Ericsson

Nokia

Apple

Samsung

Ulubiona Liczba?

Oczywiście 1!

Chyba 2 :)

3 napewno 3!

4 miernota :(

Ulubiony kolor?

Czarny!

Kolorowy lubię wszystkie!

Szary :P

Biało-Czarny :)

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Jaki telefon do ciebie pasuje?. Co do ciebie pasuje...IPHONE,Nokia 3200,Samsung E250? Zobacz! . Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!