Quiz Jaki sport z piłką pasuje do ciebie? 1

Quiz Jaki sport z piłką pasuje do ciebie? 1

dowiesz się tego!
#sport, #piłka, #rozrywka
67 x, 2014-04-11 16:00:00

Co robisz w wolnym czasie?

spotykam się z kumplem

tańcze

ćwicze równowage

fikam koziołki

biegne za moim psem

a co cie to

zbieram na dług

Twój ulu przedmiot w szkole?

Matma

muzyka

Religia

korekcja

wf

nie lubię szkoły!

Przerwa

Co cie denerwuje?

gdy coś mnie wali

stanie w bez ruchu

gdy koszulka mi się poci

coś mi się nie udaje

nie kumanie

cały świat!

gdy ktoś nie chce mi czegoś dać

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Jaki sport z piłką pasuje do ciebie? 1. dowiesz się tego!. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!