Quiz Jaki rap do cb pasuje?

Quiz Jaki rap do cb pasuje?

Jaki rap ...
#rap, #muzyka
67 x, 2014-04-18 08:00:00

Lubisz przeklinać?

nie ale w nerwach się zdarza!

UWIELBIAM KURWA!

no

nie

Luisz szybki rap?

Lubie jak sie szybko nawija to u rapera rozladowuje agresor

Nie kurw* wcale wiesz do dup* ten test

Nie bo w tedy nie moge się połapać w słowach!

Lubie i to jak!

Jle byś wydał za najlepszą płytę z rapem i autografem twego idola?

100 - 200

zpiratuje z neta haha

2000 - 5000

całe swoje życie

Z czego słuchasz rapu?

Komputer

telefon

telewizor

radio

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Jaki rap do cb pasuje?. Jaki rap .... Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!