Quiz Jaki jestem w łóżku

Quiz Jaki jestem w łóżku

Czy jestem dobry w łóżku
#miłość
89 x, 2014-03-11 08:00:00

Jak byś zaczoł rozmowe

Bym ją zaprosił do siebie

Bym się jej spytał czy pójdzie zemną na kolacje

Bym się spytał czy ma ochote to zemną zrobić

Od czego bys jak juz byscie byli w domu

Zaczoł byś od gadania i wgl

Zaczoł byś od ściągniecia koszulki i pieszczenia sutków

Zaczoł byś od żucenia ja na łóżko zaczoł byś ją rozbierac i odrazu kochać

Ile byś z nią współżył

10 min

15 min

40 min

Jaki kolor włosów musi mieć

Rudy

Czarny

Obojętnie aby była ostra w łóżku

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Jaki jestem w łóżku. Czy jestem dobry w łóżku. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!