Quiz Jaką postacią z Avatar: The last airbender jesteś ?

Quiz Jaką postacią z Avatar: The last airbender jesteś ?

a nie chcesz wiedzieć ?
#awatar
140 x, 2014-02-27 16:00:00

Jaki jest twój żywioł

powietrze

woda

wszystko a jednocześnie nic

ziemia

ogień

jaki jesteś

miły/ła, nie umisz uzywac przemocy

miły/ła ale stanowczy/cza

piję sok z kaktusa i na drugi dzień mam kaca

twardy/da jak skała

musisz osiągnąc swój cel

twój ulubiona postać to ...?

Aang i sprzedawca kapusty

Katara i Paku

Sokka i "iskru, iskru bum ziom

Toph i Ozai

Zuko i władca arbuza

jak myślisz na kogo wypadnie tb ?

sprzedawca kapusty

Bumi

Haru

władca arbuz

człowiek spalina

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Jaką postacią z Avatar: The last airbender jesteś ?. a nie chcesz wiedzieć ?. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!