Quiz Jaka osoba Cię wkurza? 2

Quiz Jaka osoba Cię wkurza? 2

Jaka osoba Cb wkurza
#szkoła, #rozmowy
100 x, 2014-02-08 16:00:00

Gdy jesteś zła/y to?

Każdego wkurzasz swoim zachowaniem

Drzesz się na każdego równo

trzymasz to w sobie i probujesz się uspokoić

Jeśli jesteś wkurzony/a na maxa to?

Rozwalasz wszytsko na drodze . nie ważne co, ale to rozjebiesz;D

drzesz się na każdego, gdy powie ci cześć.

tłumaczysz każdemu co cie denerwuje i oni ci pomagają.

Co cie najbardziej wkurza?

jak ktoś nade mną je. ja probuje spać, a on mi mlaska ! ; /

jeśli ktoś czyta. zalowe po prostu .; /

jeśli ktoś na mnie się drzee

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Jaka osoba Cię wkurza? 2. Jaka osoba Cb wkurza. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!