Quiz Jaką jesteś postacią z Naruto?

Quiz Jaką jesteś postacią z Naruto?

Jaką jesteś postacią z Naruto?
#anime, #Naruto, #Kyuubi
355 x, 2013-10-29 16:00:00

co lubisz robić w wolnych chwilach?

Wpierdzielać zupki w proszku

dawać dupy pod latarnią

kochać się z kumplem

palić ogródki

co byś zrobił gdy by ktoś zabił Ci rodzinę?

powiedział bym "draniu !"

walnął/ęła bym go w głowę

zabił bym go przy dobrej okazji jak swojego brata

walną bym go z płotki

gdy byś był zwierzęciem jakim chciał byś być?

Kotem

Różowy słoń

wąż

ja chce być drewnem

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Jaką jesteś postacią z Naruto?. Jaką jesteś postacią z Naruto?. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!