Quiz Jaka fura do ciebie pasuje?

Quiz Jaka fura do ciebie pasuje?

Sprawdź jaki samochod przyjdzie ci do gustu!!
#Sprawdzian
8 x, 2017-12-22 16:41:21

Czy to jest znana marka?

Niewiem,nie pamiętam

Nie

A co w związku z tym?

Nie,nie mam auta!

Tak

Jaki on ma kolor?

Inny

Biały

Zielony

Niebieski

Czerwony

Czy to jest volvo?

Niewiem

Nie chce wiedzieć

Oczywiście!

Nie!

No a co?

Czy to we wnętrzu ma skory?

Nie

Tak,jest szare

Niewiem

Ma skore

Nie,nie ma skor

Czy chciałabyś\chciałbyś dostac auto?

Nie

Oczywiście

Tak

Tak chce

Nie,niewiem

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Jaka fura do ciebie pasuje?. Sprawdź jaki samochod przyjdzie ci do gustu!!. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!