Quiz Jaka będzie imprezka u Anii? xD

Quiz Jaka będzie imprezka u Anii? xD

Bo niedziela już się zbliża.. :)
#impreza
10 x, 2010-10-26 20:33:31

Jaki horror obejrzymy pierwszy?

Klątwa (japońska wersja)

Egzorcyzmy Emily Rose

Widmo

Pójdziemy do nawiedzonego domu w parku an mokotowie?

Nie, bo Anki rodzice nie pozwolą wyjść o 0.00 ;/

Oczywiście ! I spotkamy duchy !

Pójdziemy, ale nie spotkamy duchów ;(

Będzie butelka?

Tak, ale ... nic nie zrobi ;(

Oczywiście ! I ... będzie się dobrze bawił xd

Tak, ale tylko Ania będzie z J.. grała ;) ;(

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Jaka będzie imprezka u Anii? xD. Bo niedziela już się zbliża.. :). Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!