Quiz Jak dobrze znasz zosia?

Quiz Jak dobrze znasz zosia?

Sprawdź ile wiesz o zosia
#zosia, #przyjaźn, #przyjaciel, #przyjaciółka, #test przyjaciela, #testowanie przyjaciół
2 x, 2010-07-07 09:30:10

Jaki kolor lubi zosia?

czerwony

niebieski

żółty

różowego

Ulubiony bohater zosia?

król Maciuś

?

?

robinson cruzoe

Ulubione imię zosia?

Sulim

Jakub

Paweł

Sławek

Ulubiona gwiazda zosia?

-

-

-

hannah montanah

Jaki wóz chce zosia?

-

-

-

-

Gdzie chce pracować zosia?

nauczycielka matematyki

przedszkolanka

lekarz

dziwek

Co słucha zosia?

-

-

-

techno

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Jak dobrze znasz zosia?. Sprawdź ile wiesz o zosia. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!