Quiz Jak dobrze znasz serial Pierwsza miłość?

Quiz Jak dobrze znasz serial Pierwsza miłość?

Sprawdź
#Film
18 x, 2016-04-09 12:21:10

Kto był pierwszą miłością Marysi?

Aleks

Hubert

Paweł

W jaki sposób Kinga zaszła w ciążę z Tomkiem?

Zgwałcono ją

Postanowiła zajść w ciążę przez in vitro

Przespała się z chłopakiem z klubu

Za którym razem udało się wziąć ślub Marysi i Pawłowi?

1

3

2

Dlaczego Marysia i Paweł się rozstali?

Bo nie mogli się dogadać

Bo Marysia zdradziła Pawła

Bo Paweł zdradził Marysię

Jak ma na imię była żona Artura?

Anna

Weronika

Edyta

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Jak dobrze znasz serial Pierwsza miłość?. Sprawdź. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!