Quiz Jak dobrze znasz serial dr House?

Quiz Jak dobrze znasz serial dr House?

jak znasz house m.d.
#dr house, #serial
557 x, 2013-09-26 16:00:00

Ile ma być łącznie sezonów serialu?

3

5

7

Jakie nazwiska mają I asysteńci House'a?

Potter, Home i Cuddy

Chase, Cuddy i Wilson

Chase, Cameron i Foreman

Jakim specjalistą jest dr. Wilson?

ginekolog

neurolog

onkolog

Dyrektorem szpitala jest...

House

Cameron

Cuddy

Akcja serialu rozgrywa się w....

Kalifornii

New Jersey

Na jakich kanałach jest emitowany serial?

polsat i tv4

axn i puls

axn, tvn i tvp 2

jak ma na imię house?

Harry

Lisa

Gregory

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Jak dobrze znasz serial dr House?. jak znasz house m.d.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!