Quiz jak dobrze znasz m.b.?

Quiz jak dobrze znasz m.b.?

sprawdź się! zobacz jak dobrze ją znasz!
#m.b. cyc
184 x, 2013-12-10 16:00:00

jak monika mówi na kota?

kik

kiker

po prostu kot?

jakiego stwierdzenia używa monika jak się denerwuje?

ja pierdolę

kurwa

i chuj

na pytanie "kochasz mnie" co najczęściej można usłyszeć od niej?

spierdalaj

kurewsko

tak kochanie

za kim szaleje monika?

ras luta

tomasz wierzchowski

mesajah

jaki był ulubiony kolor moniki do czasów liceum?

pomarańczowy

zielony

czarwony

kiedy są jej urodziny?

19.04.

9.04.

4.05.

monika uważa, że seweryn górczak bedzie:

modelem

prezydentem

jej chłopakiem

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz jak dobrze znasz m.b.?. sprawdź się! zobacz jak dobrze ją znasz!. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!