Quiz Jak dobrze znasz Kasia? 2

Quiz Jak dobrze znasz Kasia? 2

Sprawdź ile wiesz o Kasia
#Kasia, #przyjaźn, #przyjaciel, #przyjaciółka, #test przyjaciela, #testowanie przyjaciół
3 x, 2010-06-24 09:34:31

Jaki kolor lubi Kasia?

Czarny

Fioletowy

Niebieski

Czerwonego

Ulubiony bohater Kasia?

1

2

3

4

Ulubione imię Kasia?

Kamil

Rafał

Patryk

Marcin

Ulubiona gwiazda Kasia?

Mandy Moore

Shane West

Daniel Clark

Dody

Jaki wóz chce Kasia?

1

2

3

4

Gdzie chce pracować Kasia?

Seksuolog

Nauczyciel Chemi

Policjant

Co słucha Kasia?

Hip Hop

Techno

Pop

Metal

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Jak dobrze znasz Kasia? 2. Sprawdź ile wiesz o Kasia. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!