Quiz Jak dobrze znasz Block Star Planet? =)

Quiz Jak dobrze znasz Block Star Planet? =)

Jak dobrze znasz Block Star Planet? Czy napiszesz ten Quizz dobrze? Sprawdź to!!!
#test, #VIP
36 x, 2018-04-27 21:39:56

Ile było aktualizacji na BSP?

3

2

4

1

5

Jak kiedyś nazywało się ''BlockStarPlanet''?

BlockStarPlanet

BooniePlanet

RoboStarPlanet

MovieStarPlanet

RoboBlastPlanet

Jaki teraz ma lv. Olusia :))? (teraz morze mieć inny lv.)

107 lv.

104 lv.

21 lv.

120 lv.

3 lv.

Ile jest moderatorów?

5

3

4

2

6

Ostatnie pytanie. Jak nazywają się bracia moderatorzy ?

Blix i Blox

Adam i Ewa

Mcfly i Rita Blasta

Emila i Julian

Penny Pandora i Blockbjorn

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Jak dobrze znasz Block Star Planet? =). Jak dobrze znasz Block Star Planet? Czy napiszesz ten Quizz dobrze? Sprawdź to!!!. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!