Quiz Jak dobrze znasz anka? 2

Quiz Jak dobrze znasz anka? 2

Sprawdź ile wiesz o Anka
#Anka, #przyjaźn, #przyjaciel, #przyjaciółka, #test przyjaciela, #testowanie przyjaciół
3 x, 2012-02-18 19:59:28

Jaki kolor lubi Anka?

niebieski

żółty

zielony

fioletowy

Ulubiony bohater Anka?

Merlin

Bolek

Lolek

Harry Potter

Ulubione imię Anka?

Ania

Agnieszka

Marcin

Paweł

Ulubiona gwiazda Anka?

Beyonce

Shakira

Britney

Marlin Manson

Jaki wóz chce Anka?

Ford

Skoda

Mercedes

Polonez

Gdzie chce pracować Anka?

Prezydent

Policjant

Żołnierz

Sprzedawca

Co słucha Anka?

Rock

Rap

Pop

Disco Polo

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Jak dobrze znasz anka? 2. Sprawdź ile wiesz o Anka. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!