Quiz jaká barva se k tobě hodí?

Quiz jaká barva se k tobě hodí?

Zelená
#Barvy
199 x, 2012-10-28 13:02:44

Tvoje barva vlasů

hnědá,zrzavá

blonďatá

černá

Tmavě hnědá (hodně tmavě)

Co děláš ve volném čase?

Využiju kartu do tělocvičny nebo jdu běhat (nebo jiné sporty)

jdu na manikúru,pedikúru ,nakupovat

Jdu s kamarádama/kamarádkama ven

Jdu na počítač,jdu se koukat na televizi

nej smajlík =o*

:)

:*

:p

jsi ve škole oblíbený/á ?

ano,hlavně protože jsem aktivní :D

mooc...lidi mně obskakují

ani nevím....

ne,lidí se spíše vyhíbám

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz jaká barva se k tobě hodí?. Zelená. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!