Quiz jak bardzo jesteś głupi?

Quiz jak bardzo jesteś głupi?

bo jest śmieszny
#czy jesteś głupi, #jak bardzo, #czy masz mózg, #jakie masz iq
572 x, 2013-12-20 16:00:00

ile to 2 2x2

6

8 :)

nie wiem oco chodzi

2 czy 4

yyy???? co to jest 2?

ile to 345 645-548

352

364

cos kolo 400

biegne po kalkulator xD

boże co to jest?

co to jest cysters?

nazwa pierwszych zakonników

rura od systerny

sok z cytryny

imie??????

jest takie slowo?

jaki jest twój ulubiony przedmiot???(w szkole)

matma i polski!!!!!!

przyroda itp

muzyka i plastyka (nie trzeba odrabiac lekcji)

długopis :D

co to szkola?

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz jak bardzo jesteś głupi?. bo jest śmieszny. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!