Quiz Harry potter

Quiz Harry potter

Co wiesz na temat Harrego Pottera
#Film
24 x, 2016-06-08 08:00:00

Skąd Harry ma blizne

Nie wie skąd

Przez voldemorda

Uderzył się

Malinka

Przez komara

Jak sie nazywają rodzice i przyjaciele Harrego?

Lily i mike.Julie i Maik

Sara i bawełna

Robert i lily. Hermiona i Ron

James i lily. Hermiona i Ron

Voldemord i wiedzma

Jak sie nazywa wujek Harrego

Syriusz black

Ignacy black

Ron black

Marko black

Malfoy black

Jakiego zaklecia uczył sie na 3 roku

Patronusa

Lewioza

Avada kadavra

Awada kadabra

Pin pan pon

Co po śmierci dumbledor dał Haremu

Mape

Złoty znicz

Miotłe

Płaszcz

Eliksir

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Harry potter. Co wiesz na temat Harrego Pottera. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!